TÜRKÇE| ENGLISH | RUSSIAN

Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

Kurumsal

Firmamız 2015 yılında Samsun’da kurulmuş olup, 2019 yılında 2. şube olarak İstanbul’da faaliyetlerine devam etmektedir. Türkiye genelinde halk sağlığı alanında haşerelere karşı mücadele (biyosidal ürün uygulama hizmeti), fümigasyon ve dezenfeksiyon hizmeti vermektedir. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetine öncelik veren firmamız sektörünün başarılı firmalarından olmuştur. Çevreye karşı sorumluluklarımızın bilincinde, insana saygılı, gıda ve ürün güvenliği gerekliliklerinin bilincinde olup, profesyonellikten taviz vermeden çalışıyoruz.MİSYONUMUZ

Faaliyette bulunduğumuz sektörde, yüksek kalitede hizmet anlayışı ile insan hayatını kolaylaştırarak değer katmak, çevre ve halk sağlığını korumak, iyileştirmek ve yaşam kalitesini arttırarak, güvenilir,  öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla, sürekli yenilikçi ve sürekli kendini geliştirmeyi misyon olarak üstlenmiştir.

Berva Çevre ve Halk Sağlığı, ilaçlama alanında uzman, akademik bilgi ve eğitime sahip yetkin kadro ile kurulmuştur. İlaçlama sektöründe bilimsel ve modern hizmetleri, özenle eğitilmiş iş disiplinine sahip uzman kadromuzla, yeterli bilgi birikimi ve tecrübemizi müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız. Sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız.

Amacımız bilimsel çalışmaları takip etmek, uygulamak, çalışanlarımızın iş güvenliğini gözeterek, çevreye duyarlı hizmet vermek ve ülkemiz için katkı sağlamaktır.

 

VİZYONUMUZ

Kuruluşundan bu güne kadar gerçekleştirdiği gibi gelecekte de olaylara gelişime açık ve yenilikçi bir perspektifle yaklaşacak olan Berva Çevre, şirket stratejilerinin odak noktasını, kurumsal çatısı altında, ilaçlama sektörü için geliştirdiği hizmetleri gelecekte de sürdürerek, profesyonel çözümler üretmek olarak nitelendirir. Hızla gelişen teknolojiyle birlikte büyümenin, değişimin ve gelişimin etik bir şart olduğu gerçeğinin farkında olup, lider olabilmeyi ve daha önemlisi lider konumda kalabilmeyi kendisine şart koşmuştur. Gerçek hedef ve stratejilerini "Kaliteli Hizmet "anlayışına yönelik çalışma olarak belirlemiş ve "Hizmetin en doğrusu ancak yeterli bilgi birikimi ve tecrübeli kadroyla mümkündür" gerçeğini savunmuştur. Çevre ve Halk Sağlığı sektöründeki derin deneyim ve tecrübelerini kullanarak, en iyi hizmetleri üretecek, varlığını sürdürebilmek, hedef ve stratejilerini gerçekleştirebilmek adına daima çalışacaktır.